+380 63 185 2243

Книга Абетка - Іван Малкович, Леонід Куліш-Зіньків, Платон Воронько

320 ₴
Видавництво:А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
ISBN:9789667047337
Код товару:200678
Місія книги: за допомогою чудових, веселих віршів легко й цікаво вивчати літери української абетки; розвинути пам'ять та уяву.
Наявність: Є на нашому складі
5
(3)
Доставка
Оплата
Повернення/обмін

«Абетка» — одна з найзнаковіших книжок видавництва, саме з неї почалася історія видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Це видання «Абетки» просто неперевершено проілюстрував Кость Лавро — головний художник видавництва. Його рідні і такі вже класичні образи зворушують і зачаровують на все життя. Здається, що вони існували вічно і що саме про Лаврових зайчиків і котиків виспівували над нашими колисками...До книги увійшли популярні вірші, відомі багатьом поколінням українських дітей, а також нові твори. Упорядкував книжку Іван Малкович.

«Абетки» здобулося свого часу на цілу низку конкурсних перемог: Ґран-прі імені Івана Федорова конкурсу «Мистецтво книги»; першу премію Форуму видавців України (1999), титул «Найкраще дитяче видання 1999 року» на «Книзі року» та інші.

Багато наших читачів щиро вважають цю книжку найкращою українською «Абеткою» з часів Нарбута. Щороку видавництво випускає нове видання своєї брендової «Абетки». Часто ці видання різняться між собою лише малесенькими нюансами, наприклад, трошки зміненим малюнком, зміненим чи підредагованим віршем. 

Книга найбільше зацікавить дітей віком від 2 років.

Наявність Є на нашому складі
Автор Іван Малкович, Леонід Куліш-Зіньків, Платон Воронько
Кількість сторінок, шт 36
Обкладинка Тверда
Тематика Захоплюючі історії
Вік дітей від, років 2

Відгуки покупцівна Книга Абетка - Іван Малкович, Леонід Куліш-Зіньків, Платон Воронько

5
3 оцінки і 0 відгуків
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано
Добре
Головна Каталог Кошик Закладки Акаунт