+380 63 185 2243

Переглянути До -20% ! День народження видавництва "Ранок"

Переглянути

Гарантія

Шановні покупці!
Ми вдячні за Ваш вибір, цінуємо кожного з Вас, постійно слідкуємо за якістю нашого товару та бажаємо, щоб Ви отримували задоволення від покупок, зроблених в нашому Інтернет – магазині.
Перед кожним відправленням, замовлення ретельно оглядається нашими працівниками, пакування продукції повністю забезпечує її цілісність, виключає будь-які пошкодження під час транспортування. Ми дотримуємося чинного законодавства України, зокрема положень Закону України «Про захист прав споживачів», і, відповідно у нашому Інтернет-магазині діють умови повернення продукції як належної, так і неналежної якості, з якими Ви можете ознайомитися:

Гарантійні зобов’язання

1. Гарантійний строк на наш Товар визначається його виробниками, зазначається на пакуванні та/або інструкції з експлуатації, в будь-якому іншому документі, що додається до Товару, та починає свій підрахунок з моменту початку користуванням Товару/передачі Товару Покупцю.
2. При виконанні гарантійного ремонту, гарантійний строк збільшується на час перебування Товару в ремонті.
3. При обміні Товару гарантійний строк обчислюється заново від дня обміну.
4. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження Товару переходить до Покупця або його Представника з моменту отримання Товару Покупцем в місці передачі Товару при самостійній доставці Товару від Продавця або під час передачі Продавцем товару службі доставки (перевізнику) обраної Покупцем. У зв’язку з цим перевірка Покупцем Товару при отриманні є обов’язковою.
5. Гарантія, гарантійні зобов’язання не поширюються на Товар, який має механічні пошкодження, а Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після його передання Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або непереборної сили.

Головна Каталог Кошик Закладки Акаунт