+380 63 185 2243

Переглянути До -20% ! День народження видавництва "Ранок"

Переглянути

Повернення та обмін

Шановні покупці!
Ми вдячні за Ваш вибір, цінуємо кожного з Вас, постійно слідкуємо за якістю нашого товару та бажаємо, щоб Ви отримували задоволення від покупок, зроблених в нашому Інтернет – магазині.
Перед кожним відправленням, замовлення ретельно оглядається нашими працівниками, пакування продукції повністю забезпечує її цілісність, виключає будь-які пошкодження під час транспортування. Ми дотримуємося чинного законодавства України, зокрема положень Закону України «Про захист прав споживачів», і, відповідно у нашому Інтернет-магазині діють умови повернення продукції як належної, так і неналежної якості.

Для книжок

Якщо є поліграфічний брак, що призводить до втрати або перекручування інформації: відсутність друкованого тексту, заминання друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, перевернуті щодо обкладинки сторінки. У випадки виявлення такого роду недоліків, за вами залишається право повернути в магазин раніше придбану книжку протягом 14 днів з моменту отримання.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів"» від 19.03.1994 року № 172. така продукція належної якості поверненню не підлягає.

Головна Каталог Кошик Закладки Акаунт