+380 63 185 2243

Книга Гра зміцнює дитину - Кристіана Кутик

250 ₴
Видавництво:Наірі
ISBN:9786178192082
Код товару:200541
Місія книги: розповісти батькам про те, як діти розвиваються за допомогою гри та підказати, як навчити дитину гратися самостійно.
Наявність: Є на нашому складі
5
(3)
Доставка
Оплата
Повернення/обмін

У сучасному світі батьки поспішають розвивати дитину і недооцінюють важливість гри. У цій книжці особливу увагу приділено першому періодові життя – від народження до шкільного віку. У цей дорогоцінний час, коли людина навчається того, що має першорядну вагу, що залишиться з нею назавжди, вільна, самостійна гра є конче потрібною для становлення індивідуального розвитку особистості.

Крістіана Кутик є директором Інституту педагогіки, почуттів та медіаекології, у якому навчаються консультанти з питань батьківства. Вона проводить лекції та семінари з практичних питань сімейного життя та щоденного спілкування з дітьми.

“Мій досвід численних бесід свідчить, що в наш час батьки часто не знають, що потрібно маленькій дитині. Скажімо, що їй конче потрібні чітка послідовність, визначені структура дня, ритуали і правила. Та й звідки все це знати батькам? Досвід великих родин відсутній, і подеколи у батьків так багато інформації від друзів, із книжок з виховання, з інтернету, що вони взагалі не можуть бачити найголовнішого: а саме – що батьки є для своїх дітей визначальними особистостями, від яких діти залежать і які зобов’язані надати їм підтримку і вільний простір…"

Книга буде найбільш корисною для батьків дошкільнят.

Наявність Є на нашому складі
Автор Кристіана Кутик
Кількість сторінок, шт 160
Обкладинка Тверда
Тематика Саморозвиток

Відгуки покупцівна Книга Гра зміцнює дитину - Кристіана Кутик

5
3 оцінки і 0 відгуків
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано
Добре
Головна Каталог Кошик Закладки Акаунт