+380 63 185 2243

Книга Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу - Сергій Вожжов

270 ₴
Видавництво:Ранок
ISBN:9786170973559
Код товару:200997
Місія книги: доступно пояснити дітям складні дорослі речі — гроші, витрати і заробіток, облік, бізнес-проєкт, фінансування, банки, інвестиції, страхування, податки.
Наявність: Є на нашому складі
Доставка
Оплата
Повернення/обмін

Зрозуміло про гроші і підприємництво для найвибагливішої і найнепосидючішої аудиторії — для підлітків. Сергій Вожжов, підприємець і бізнес-тренер, достеменно знає і розуміє цю аудиторію, бо багато років викладає тинейджерам фінансову грамотність.

Отже про складні дорослі речі: гроші, витрати і заробіток, облік, бізнес-проєкт, фінансування, банки, інвестиції, страхування, податки… — словом, про механізми, що діють в сфері бізнесу і фінансів. А крім того ще й про менеджмент, про компетенції, тренінги. Усе це мовою, зрозумілою для підлітків, і в цікавій формі квесту. І звісно, книжка містить не тільки теорію. Адже теорія, навіть зрозуміло викладена і дотепно проілюстрована , — ніщо без практичних завдань. Тож читачі мають виконувати завдання разом з героями книжки (до речі, не такими вже й «вигаданими»). Хай не всі потім розпочнуть власний бізнес, проте набудуть корисних знань, життєво необхідних в сучасному світі.

Книга найбільше зацікавить дітей віком 8-16 років.

Наявність Є на нашому складі
Автор Сергій Вожжов
Кількість сторінок, шт 144
Обкладинка Тверда
Вік дітей до, років 16
Тематика Фінансова грамотність
Вік дітей від, років 8

Відгуки покупцівна Книга Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу - Сергій Вожжов

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано
Добре
Головна Каталог Кошик Закладки Акаунт