+380 63 185 2243

Книга Вільні діти емоційно незрілих батьків - Ліндсі К. Гібсон

360 ₴
Видавництво:Видавництво Наталії Переверзєвої
ISBN:9786179510229
Код товару:200876
Місія книги: надати людям, які виросли в родинах з емоційно незрілими батьками, інструменти для того, щоб усвідомити перші ознаки емоційного поглинання, звільнитися від тиску емоційно незрілих батьків, змінити негативні патерни поведінки та розвинути емоційну незалежність.
Наявність: Є на нашому складі
5
(4)
Доставка
Оплата
Повернення/обмін

Ця книжка — важливе продовження «Дорослих дітей емоційно незрілих батьків». У ній Ліндсі Гібсон пропонує дієві інструменти, які допоможуть вам усвідомити перші ознаки емоційного поглинання та захиститися від них. Ви навчитеся діяти так, щоб інші побачили ваші потреби й усвідомили ваші емоції. Ви нарешті зможете звільнитися від тиску з боку емоційно незрілих батьків.

Якщо вас виховували емоційно незрілі батьки, ви можете почуватися самотніми та відкинутими. У дорослому віці у вас можуть виникнути проблеми з встановленням кордонів і вираженням своїх почуттів. Ви можете несвідомо шукати емоційно незрілих людей і намагатися побудувати з ними стосунки. Батьки, хоч вже й постаріли, можливо, досі ставляться до проявів ваших емоцій з глузуванням і презирством, зневажають ваші думки, знецінюють відчуття внутрішньої свободи та намагаються контролювати вас. Тобто проявляють усі якості емоційно незрілих людей: егоїзм, непослідовність і суперечливість. Чи можна зцілитися від наслідків такого токсичного ставлення?

Книжка «Вільні діти емоційно незрілих батьків» радше посібник, за допомогою якого ви опануєте навички розпізнавання емоційно незрілих людей і захисту від емоційного поглинання, відновите зв'язок із внутрішнім світом, емоціями та потребами і, зрештою, отримаєте емоційну свободу проявляти себе у всіх своїх стосунках. Ця книжка містить прості вправи, дієві поради та приклади, завдяки яким ви розвинете емоційну незалежність і сформуєте реальну самооцінку.

Якщо ви більше не згодні ставити свої потреби на останнє місце, хочете позбутися невпевненості в собі та подолати страх засудження й покарання, який отримали в процесі дорослішання поруч з емоційно незрілими батьками, ця книжка допоможе вам здобути свободу нарешті жити своїм життям.

Книга найбільше зацікавить дорослих.

Наявність Є на нашому складі
Автор Ліндсі К. Гібсон
Кількість сторінок, шт 248
Обкладинка М'яка
Тематика Саморозвиток

Відгуки покупцівна Книга Вільні діти емоційно незрілих батьків - Ліндсі К. Гібсон

5
4 оцінки і 0 відгуків
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Погано
Добре
Головна Каталог Кошик Закладки Акаунт